top of page

Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki "INFORTO"

Twoja satysfakcja to nasz priorytet.

Od roku 2000 prowadzę szkolenia informatyczne dla różnych firm i grup zawodowych, od 2018 roku już jako własna firma Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki "INFORTO" świadczę wysokiej jakości usługi szkoleniowe i informatyczne, zapewniając klientom profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie, szukając dla Państwa najlepszych wykładowców - praktyków w wykładanym temacie. Szkolenie i nauka dla każdego! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Dane firmy:

Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki "INFORTO" Tomasz Bocheński
Adres:
Broniewskiego 28a/77
35-206 Rzeszów
Tel.: +48.509195024
E-mail: biuro@inforto.pl

NIP: 8130140838 REGON: 690047599

Adresy WWW:
www.inforto.pl 
www.inforto.eu

Outdoor Study Group
Happy Student
Researching and Writing
Girls in the Library
Reviewing for the Exam
Outdoors Tutoring
Video Channel

Video Channel

Mam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z różnych dziedzin od 2000 roku, w tym 10 lat szkoleń dla Stowarzyszenia Księgowych w Polsce o/Rzeszów (Symfonia Handel, Księgi Handlowe, Płatnik, programy kadrowo-płacowe).


W aplikacjach Microsoft Office prowadzę szkolenia od ok. 15 lat (Word, Excel, Access, PowerPoint, Outlook), w tym mam ceryfikat ECDL Adwanced z Arkukszy kalkulacyjnych oraz kurs pedagogiczny i liczne szkolenia doskonalące. Kilka lat tworzyłem sklepy internetowe, aplikacje dla touroperatorów turystycznych i inne, podobne aplikacje webowe.

Zapraszam do prowadzenia szkoleń wykładowców którzy mają udokumentowane doświadczenie zarówno w szkoleniach, jak i w pracy praktycznej w biznesie w dziedzinach w których szkolenie jest prowadzone.

Współpraca szkoleniowa z firmami szkoleniowymi z Podkarpacia: Centrum Promocji Biznesu z Rzeszowa, Oświata, Artcom, Dgprogres, Skillit, SKwP/O Rzeszów, SEKA O/Rzeszów, Innovo Jasło, Life Mielec oraz Kursor Zamość.

Jako firma szkoleniowa jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) od 2018 roku pod numerem 355137.

Tomasz Bocheński

tomasz.jpg
!

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page